فضای نشیمن

فضای نشیمن یکی از مهم‌ترین فضاهای هر خانه است. این فضا معمولاً مکانی برای استراحت، تفریح، مهمانی‌ها و سایر فعالیت‌های خانوادگی است. بنابراین، تکنولوژی‌های مختلفی می‌توانند در فضای نشیمن برای افزایش راحتی، امنیت و جذابیت آن استفاده شوند.انتخاب تکنولوژی‌های مناسب برای فضای نشیمن به نیازها و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. با این حال، با استفاده از تکنولوژی‌های هوشمند، می‌توانید فضای نشیمن خود را به مکانی راحت‌تر، امن‌تر و جذاب‌تر تبدیل کنید. شرکت آوادیس می تواند بهترین و جذابترین راه حل را در این زمینه به کاربران ارائه دهد .

راه‌حل صوتی خانگی

HiFi

صدای HiFi، خلاصه‌ای از "High Fidelity" به معنای "وفاداری بالا"، صدایی است که با دقت کم‌نظیر و کمترین میزان تغییر یا تحریف، از روی ضبط اصلی بازتولید می‌شود. تصور کنید در حال گوش دادن به اجرای زنده یک خواننده هستید. اگر صدایی که از یک سیستم صوتی HiFi در خانه‌تان می‌شنوید هیچ تفاوتی با صدای واقعیِ خواننده نداشته باشد، می‌توان گفت آن صدا یک صدای HiFi است.

مطالعه بیشتر

پرتابل

سیستم صوتی پرتابل یا همان بلندگوهای بی‌سیم، تکنولوژی جدیدی در دنیای صوتی هستند که تازه‌ترین تحول در تجربه موسیقی را ارائه می‌دهند. این سیستم‌ها کوچکترین اندازه و وزن را دارند و به آسانی قابل حمل هستند. آنها از تکنولوژی بی‌سیم مانند بلوتوث برای اتصال به تلفن همراه یا دستگاه‌های دیگر استفاده می‌کنند، این امکان را […]

مطالعه بیشتر

یکپارچه سازی

یکپارچه سازی سیستم‌های صوتی خانگی به شما این امکان را می‌دهد که از چندین دستگاه به یکدیگر وصل شده، تجربه‌ی صوتی هماهنگ و جذابی ایجاد کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا از هماهنگی بین انواع دستگاه‌های صوتی و کنترل آسان از یک مرکز متمرکز بهره‌برده و تجربه‌ی صوتی متنوع و بی‌نظیری را فراهم […]

مطالعه بیشتر

راه‌حل هوشمند سازی

خانه هوشمند

خانه‌های هوشمند، مکان‌ها یی برای زندگی که با استفاده از تکنولوژی مدرن بهبود یافته‌اند، از دستگاه‌های مرتبط با اینترنت و هوش مصنوعی بهره می‌برند تا کارهای مختلف در خانه را بهبود بخشند و از امکاناتی مانند کنترل از راه دور و خودکار سازی بهره‌مند شوند.

مطالعه بیشتر

دستیار صوتی

خانه‌های هوشمند، مکان‌ها یی برای زندگی که با استفاده از تکنولوژی مدرن بهبود یافته‌اند، از دستگاه‌های مرتبط با اینترنت و هوش مصنوعی بهره می‌برند تا کارهای مختلف در خانه را بهبود بخشند و از امکاناتی مانند کنترل از راه دور و خودکار سازی بهره‌مند شوند.

مطالعه بیشتر

راه حل های بی سیم

تکنولوژی بی‌سیم در هوشمند‌سازی امکان انتقال داده‌ها و ارتباطات بین دستگاه‌های مختلف در یک محیط بدون نیاز به اتصال سیمی فراهم می‌کند. این تکنولوژی از فرکانس‌های رادیویی یا امواج مایکروویو برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. در هوشمند‌سازی، تکنولوژی بی‌سیم به دستگاه‌هایی مانند گوشی‌های هوشمند، دستیارهای صوتی، سنسورها، دوربین‌ها، لوازم خانگی و دیگر وسایل متصل به […]

مطالعه بیشتر

هوشمند سازی نوری

هوشمند‌سازی سیستم نور به معنای استفاده از تکنولوژی و اتصال به شبکه برای کنترل نورپردازی در فضاها است. این سیستم‌ها معمولاً از الگوریتم‌ها، سنسورها و دستگاه‌های اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند تا نور را به تناسب شرایط مختلف تنظیم کنند. این امر شامل کنترل روشنایی، رنگ، و تایمینگ نورپردازی می‌شود.

مطالعه بیشتر

راه‌حل صوتی حرفه‌ای

سیستم موسیقی پس زمینه

سیستم صوت پیش زمینه BGM، مجموعه ای از تجهیزات صوتی است که برای پخش موسیقی پس زمینه در فضاهای مختلف مانند مراکز تجاری، رستوران ها، فروشگاه ها، و هتل ها استفاده می شود. این سیستم ها معمولاً از بلندگوهای مخفی یا سقفی استفاده می کنند تا صدا را به طور یکنواخت در فضای مورد نظر […]

مطالعه بیشتر

راه‌حل تصویری

نمایشگر‌ها

نمایشگرهای حرفه ایی در محیط‌های متنوعی از جمله مانیتورینگ امنیتی، تابلوهای اعلانات، سیستم‌های دیجیتال ساینیج، تجهیزات نظامی و پزشکی، سالن‌های کنفرانس، فروشگاه‌ها، و تبلیغات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی نمایشگرهای حرفه‌ای معمولاً متمرکز بر کیفیت تصویر، پایداری، و قابلیت سفارشی‌سازی برای نیازهای خاص کاربران حرفه‌ای است.

مطالعه بیشتر