کافه و رستوران

سیستم های صوت و تصویر و هوشمند سازی نقش مهمی در کافه و رستوران ایفا می کنند. آنها می توانند برای ایجاد یک محیط جذاب و آموزنده برای مشتریان، بهبود ارتباطات و بهره وری کارکنان و افزایش امنیت استفاده شوند. کیفیت بالا و یکنواختی صدا در محیط کافه و تصویر با کیفیت بالا می تواند محیطی آرام و جداب به مشتریان بدهد . شرکت آوادیس با استفاده از برترین برند های بروز دنیا بهنرین پیشنهاد را در زمینه صوت و تصویر و یکپارچه سازی در این فضا ها ارائه می دهد .

راه‌حل صوتی حرفه‌ای

طراحی سیستم موسیقی پس زمینه

سیستم صوت پیش زمینه BGM، مجموعه ای از تجهیزات صوتی است که برای پخش موسیقی پس زمینه در فضاهای مختلف مانند مراکز تجاری، رستوران ها، فروشگاه ها، و هتل ها استفاده می شود. این سیستم ها معمولاً از بلندگوهای مخفی یا سقفی استفاده می کنند تا صدا را به طور یکنواخت در فضای مورد نظر […]

مطالعه بیشتر
طراحی سیستم موسیقی پس زمینه

راه‌حل تصویری

نمایشگرها

نمایشگرها ی حرفه ایی در محیط‌های متنوعی از جمله مانیتورینگ امنیتی، تابلوهای اعلانات، سیستم‌های دیجیتال ساینیج، تجهیزات نظامی و پزشکی، سالن‌های کنفرانس، فروشگاه‌ها، و تبلیغات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی نمایشگرهای حرفه‌ای معمولاً متمرکز بر کیفیت تصویر، پایداری، و قابلیت سفارشی‌سازی برای نیازهای خاص کاربران حرفه‌ای است.

مطالعه بیشتر