تحت شبکه

سیستم‌های صوتی خانگی تحت شبکه امکان پخش موسیقی با کیفیت از طریق اتصال به اینترنت را فراهم می‌کنند و با استفاده از اپلیکیشن‌ها، کنترل از راه دور و دسترسی به خدمات استریم موسیقی را ارائه می‌دهند.

سیستم صوتی خانگی تحت شبکه، که به عنوان سیستم صوتی چند اتاقه یا شبکه‌ای نیز شناخته می‌شود، به شما امکان می‌دهد با استفاده از اتصال شبکه به جای سیم‌های بلندگوی سنتی، در تمام نقاط خانه خود موسیقی پخش کنید.

این سیستم صوتی قابلیت کنترل بر روی تاچ پنل هوشمند  خانه را  دارد که می شود با کنترل مرکزی بر روی آن انتخاب زون و آهنگ مورد نظر را در ان قسمت از خانه انتخاب کرد و همچنین ارائه کنترل بر روی اکولایز و شدت صدا را به ما می دهد

این سیستم مزایای متنوعی دارد که  در جدول زیر به آنها اشاره شده است  :

کنترل مرکزیمی‌توانید بدون توجه به محل قرارگیری بلندگوها، موسیقی را از یک برنامه یا دستگاه واحد کنترل کنید.
پخش چند اتاقهی‌توانید در اتاق‌های مختلف به صورت همزمان موسیقی‌های مختلف پخش کنید یا یک موسیقی را در کل خانه خود پخش کنید.
طیف گسترده‌تری از منابعمی‌توانید به موسیقی از منابع مختلفی مانند سرویس‌های استریم، کتابخانه موسیقی شخصی خود و رادیو اینترنتی دسترسی داشته باشید.
قابلیت گسترش آسانمی‌توانید به راحتی و با توجه به نیازهای خود، بلندگوهای جدیدی به سیستم خود اضافه کنید.

از سیستم تحت شبکه در سیستم سینمای خانوادگی می شود تمام بلندگو ها را بدون کابل کشی اضافه و فقط اتصال به برق و اتصال به سیستم وای فای صدای 5.1 را داشته باشیم

از اسپیکر های پرتابل این سیستم می شود در اتاق خواب ها استفاده کرد که در بستر وای فای قابلیت پخش موزیک مورد نظر را دارد و میشود در مواقع ضروری از این اسپیکر ها برای اضافه گردن قدرت و صدا در یک فضا از خانه استفاده کرد .

نمامیت این سیستم صوتی قابلیت کنترل از طریق تلفن همراه را دارد و میشود از طریق اپلیکیشن سیستم صوتی کنترل فضا ها و تغییر اکولایز تمامی اسپیکر ها را در یک اپلیکیشن برای شما فراهم میکند

در اینجا با محصولات سیستم صوتی که تمامی ویژگی های ذکر شده را آشنا می شوید که شرکت آوادیس آمده ارائه آن ها به پروژه های خانگی دارد و سعی شده از برند هایی استقاده شود که بیشترین کیفیت و کمترین خطای سیستمی را داشته باشن .

تماس با ما

جهت ثبت درخواست مشاوره خود و دریافت راهنمایی سریع از کارشناسان ما، فرم مقابل را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

تماس با ما

"(ضروری)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد