سیستم ویدئو کنفرانس

ارتباط ویدیویی در زندگی شخصی و تجاری ما به استاندارد جدیدی تبدیل شده است. سیستم ویدیو کنفرانس چنان برجسته شده که حتی قوانین خاصی برای استفاده مسئولانه از آن وضع می‌شود (برای همیشه با تماس‌های کاری در ساعات رفت‌وآمد خداحافظی کنید!). این پیشرفت را می‌توان به انفجار سریع نوآوری‌های فناورانه نسبت داد که باعث شده‌اند این سیستم‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر، قابل‌اعتمادتر، آسان‌تر برای استفاده و با مزایای بیشتری فراتر از تماس‌های ویدیویی سنتی باشند.

سیستم کنفرانس سقفی

سیستم کنفرانس رومیزی

Zoom – Microsoft team

به طور طبیعی، همه به دنبال یک سیستم کنفرانس ویدیویی شخصی‌سازی‌شده برای فضاهای اداری، کلاس‌های درس، سالن‌های سخنرانی و موارد دیگر هستند. اما به سادگی هیچ سیستم یکپارچه‌ای برای همه موارد وجود ندارد. این موضوع می‌تواند هنگام تصمیم‌گیری برای استانداردسازی پلتفرم‌های کنفرانس ویدیویی یا انتخاب دوربین‌های مناسب برای فضای شما، کارها را حتی پیچیده‌تر کند. با این حال، برخی نکات مهم می‌توانند شما را در مسیر درست قرار دهند، زمانی که برای ارتقای فضا یا راه‌اندازی اولین سیستم کنفرانس ویدیویی خود آماده هستید.

سیستم کنفرانس ویدیویی مجموعه ای از اجزا و تجهیزات مجزا است که با اتصال به یکدیگر، یک راهکار یکپارچه برای دریافت و انتقال ویدیو، صدا، فایل‌های دیجیتال، اشتراک‌گذاری صفحه نمایش و موارد دیگر ایجاد می‌کند. این سیستم امکان برقراری ارتباط و همکاری از راه دور را برای افراد و گروه‌ها فراهم می‌کند.

اگرچه اکثر گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی مدرن با استفاده از ابزارهای داخلی و جانبی می‌توانند تمام این کارها را انجام دهند، اما یک سیستم کنفرانس ویدیویی حرفه‌ای باید استانداردهای بالاتری از نظر کیفیت ویدیو/صدا، امنیت، اتصال، مدیریت سیستم و قابلیت ارتقا داشته باشد.

اگر می‌خواهید سیستم کنفرانس ویدیویی خود را به‌روزرسانی کنید یا نیاز به راه‌اندازی یک سیستم جدید دارید، بهترین کار صحبت مستقیم با یک شرکت ادغام‌کننده سیستم‌ها در مورد نیازهایتان است. این متخصصان از آخرین روندها، فناوری‌ها و تجهیزات موجود در بازار مطلع هستند و می‌دانند که برای نصب و راه‌اندازی این سیستم چه کاری لازم است و هزینه آن چقدر خواهد بود.

ارتباط با ما

جهت ثبت درخواست مشاوره خود و دریافت راهنمایی سریع از کارشناسان ما، فرم مقابل را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

تماس با ما

"(ضروری)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد