ecomall
اکومال کرج


کرج شهری است با ویژگی های منحصر به فرد، این شهر نقطه اتصال شاه راه شرق به غرب و شمال به جنوب کشور است و اصلی ترین مسیر های مسافرتی و همچنین ترانزیتی ایران از این شهر می گذرد، استان البرز از وجوه مختلف می تواند مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران باشد، در این استان بزرگ صنایع کشور حضور فعال دارند از سویی ویژگی های ژئوفیزیک این منطقه باعث شده تا برای گردشگران جذابیت های بسیاری داشته باشد. از سویی فقدان امکانات لازم به علت همجواری با تهران و در سایه پایتخت قرار گرفتن باعث شده تا کرج در بسیاری از بخش ها دچار کاستی های جدی باشد. شکی نیست که “مال ها” امروزه به نیازی اساسی برای کلانشهر ها تبدیل شده اند زیرا می توانند بخش گسترده ای از نیازمندی های مردم را برطرف نموده و بسیاری از مشکلات شهروندان نظیر روان سازی ترافیک شهری، جلب گردشگران و مسافران عبوری(که برای شهر کرج اهمیت بسزایی دارد) و همچنین ارتقا سطح زندگی شهروندان را به همراه داشته باشد.

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل). 

مروزه با گسترش فناوری در صنعت ساختمان سیستم صوتی و پیجینگ جزء اصلی ترین اجزای ساختمان ها بشمار میرود.در مراکز خرید و تفریحی، با نصب سیستم صوت فروشگاهی مناسب ، و پخش موزیک ملایم در فضای محیط، سبب ایجاد احساسی لذت بخش و پر نشاط خواهید شد و درنتیجه بموجب آن یک خرید بیاد ماندنی برای مشتریان خود به ارمغان می آورید.

از کاربردهای مهم سیستم پیجینگ فروشگاهی ، اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان است که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

در سیستم  صوت و پیجینگ فروشگاهی ، هدف میکس و تقویت صدای اصلی و پخش از بلندگوهای پیجینگ است. این صدای پخش شده می تواند موزیک پس زمینه، اطلاع رسانی، رادیو و یا تکرار یک جمله ضبط شده باشد.

نوع آمپلی فایر ها و بلندگوها با توجه به محل مورد نظر مثل فروشگاه، مراکز تفریحی،مراکز تجاری، نمایشگاه ها، مدارس، سالن های اداری و.. با توجه به استانداردهای صدا انتخاب می شود و در هر مکان سیستم صوتی موردنیاز آن باید نصب شود تا بالاترین کارایی را داشته باشد.

شرکت آوادیس با رزومه و پزوژه های خود در فروشگاه ها و مال های بزرگ در زمینه پیجینگ و موسیقی پس زمینه ، قابلیت ارائه راه حل های مقرون به صرفه با برترین برند های دنیا به کارفرماهای محترم ارائه می دهد . 

مشاوره ، طراحی سیستم اطلاع رسانی و سیستم صوتی رستوران ها در گروه مهندسین طرح و اندیشه آوادیس انجام شده است .

جستجو پیشرفته