کرسترون Crestron
برند 
Crestron

درباره برند Crestron

شرکت Crestron  یک شرکت چند ملیتی آمریکایی می باشد، که از سال 1972 فعالیت خود را آغاز نموده است. کرسترون تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات اتوماسیون و هوشمند سازی و ادغام سیستم صوت و تصویر در نیوجرسی آمریکا می باشد.

 این شرکت با ارائه راهکارهای هوشمند سازی متنوع، تحولات بزرگی را در شیوه زندگی افراد ایجاد نموده و آن را ساده تر و با کیفیت تر کرده است. شرکت Crestron یکی از پیشگامان عرصه تکنولوژی اتوماسیون بوده، که راهکارهای هوشمند سازی­اش دایما درحال بهبود و پیشرفت بوده و همواره به روزترین ایده ها را متناسب با نوع نیاز مشتری، ارائه داده است.

با محصولات Crestron ، نه تنها از تکنولوژی روز برخوردار میشوید، بلکه یک سیستم قابل ارتقا متناسب با نیاز های آینده و با پشتیبانی 24 ساعته خواهید داشت.

Crestron یکی از پیشگامان اصلی در صنعت اتوماسیون و یکپارچه سازی سیستم هاست و راهکارها و محصولات بسیار متنوعی متناسب با  فضاهای مختلف نظیر فضاهای آموزشی، مراکز اداری، تجاری، نظامی، هتل ها و … دارد.

 در 50 سال گذشته، Crestron ارائه دهنده انواع سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری به روز مرتبط با راهکارهای هوشمند سازی ساختمان بوده است. این شرکت بیش از 90 دفتر مختلف، ارائه دهنده خدمات فنی و فروش و پشتیبانی در سرتاسر جهان از جمله آمریکا، کانادا، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین و استرالیا دارد.

برند Crestron ، راهکارهای کاملی جهت انواع کاربری ها ارائه میدهد.

 یکی از مهم­ترین راهکارهای کرسترون، سولوشن های خانگی و Crestron HOME میباشد، که از آن طریق، تمامی تجهیزات به آسانی از طریق پلت فرم های هوشمند، کنترل و مدیریت میشوند. این راهکارها سبب میشود فضای خانه امن تر، راحت تر و مناسب تر گردد. به لحاظ امنیتی، وضعیت تمامی قفل ها و درب ها روی تلفن همراه و پنل های منزل قابل مشاهده میباشد و امکان دسترسی به دوربین های امنیتی نصب شده نیز در هرلحظه فراهم است. امکان تعیین دقیق دما و نور منزل، و کنترل تمامی دیوایس های هوشمند نظیر تلویزیون، سیستم صوتی و … حتی از راه دور، باعث میشود بیشترین میزان رفاه برای کاربر در منزل فراهم گردد.

یکی دیگر از مهمترین راهکارهای کرسترون، سولوشن های محیط کار میباشد. علاوه بر مزیت هایی که در راهکارهای خانگی وجود دارد، و به امنیت و راحتی هرچه بیشتر کاربر می انجامد، در راهکارهای محیط کار امکان برگزاری همایش ها و ارائه پرزنتیشن ها و مدیریت فضاهای کاری حتی از راه دور یا در ساعات تعطیل، فراهم میگردد.

محصولات Crestron این امکان را فراهم می­آورد که یک پرزنتیشن به طور همزمان در محل و همچنین برای افراد از راه دور و به شکل کنفرانسی برگزار گردد، امکان ارائه همزمان برای چندین کاربر و یکپارچه سازی با نرم افزارهای متنوع روی پلت فرم های هوشمند، بهترین شرایط را از این لحاظ در محیط کار فراهم می آورد. علاوه بر این، امکان یکپارچه سازی با سیستم هوشمند و سنسورهای دما و تشخیص حضور، شرایط بسیار مناسبی را جهت مدیریت فضاهای کاری به لحاظ صرفه جویی در مصرف انرژی فراهم می آورد، چرا که امکان تعیین دما و روشنایی در محیط ها چه در ساعات کاری و حضور افراد و چه در روزهای تعطیل وجود دارد.

همچنین کرسترون انواع راهکارهای بیمارستانی و فضاهای دولتی با قابلیت های بیشتر و امنیت و دقت بالاتر ارائه میدهد.

شرکت مهندسین طرح و اندیشه آوادیس، با سابقه بیش از 30 سال در صنعت یکپارچه سازی و سیستم های صوت و تصویر و اتوماسیون، ارائه دهنده انواع راهکارهای هوشمند سازی با استفاده از محصولات برند Crestron میباشد. این شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی فنی و مجرب، ارائه دهنده کلیه خدمات طراحی، اجرا، و پشتیبانی در زمینه اتوماسیون ساختمان های مختلف با استفاده از محصولات کرسترون میباشد.

اطلاعات مربوط به محصولات Crestron و راهکارهای هوشمند سازی، در سایت شرکت مهندسین طرح و اندیشه آوادیس به آدرس www.avadisgroup.com  قابل مشاهده است.

 

 

IOT

برند Crestron

اتوماسیون

برند Crestron

اتوماسیون

BMS

برند Crestron

اتوماسیون

برند Crestron

اتوماسیون

برند Crestron

اتوماسیون

جستجو پیشرفته