bORUJERD Diplomat center
دیپلمات سنتر بروجرد


«مرکز خرید دیپلمات» در نوع خود منحصربه‌فرد است؛ مرکز خریدی که مطابق با استانداردهای بین‌المللی طراحی و ساخته شده و هم‌پای بهترین مراکز خرید تهران است.

از این جهت، این مجموعه تجاری، تفریحی، فرهنگی و گردشگری نه‌تنها در غرب کشورمان، بلکه در کل ایران نیز کم‌نظیر است.

پس از بررسی نتایج مطالعات بازار و با توجه به نیازها و کمبودهای منطقهی هدف، تصمیم بر احداث یک مرکز خرید با مدیریت یکپارچهی بهره برداری مبتنی بر اجارهداری و ایجاد فروشگاههای درشت دانه برای ترغییب برندهای مطرح جهت حضور در شهر بروجرد برای اولین بار، گرفته شد.

این مرکز خرید در ۹ طبقه ساخته شده و اولین مجموعه تجاری مدرن و بزرگ شهر بروجرد به‌حساب می‌آید. مجتمع تجاری تفریحی دیپلمات (بازار و مرکز خرید) در بروجرد و بلوار تختی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گلدونه و همچنین پارک معلم، فودلند، فروشگاه پوشاک زاگرس پوش، بستنی محبت و دیپلمات سنتر قرار گرفته است.

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل). 

دو طبقه پارکینگ، یک طبقه فروشگاه رفاه، سه طبقه فروشگاه تجاری، یک طبقه فودکورت و شهربازی، یک طبقه پردیس سینمایی و شهرکتاب و یک طبقه بوتیک هتل در این مجموعه وسیع طراحی و اجرا شده‌اند تا اهالی شهر بروجرد، شهرهای اطراف و همین‌طور گردشگران بتوانند در یک فضای کاملا مدرن، به‌روز و متنوع هم خرید و هم تفریح کنند.

طراحی و مشاوره سیستم صوت سینمایی ، نور و تصویر سینماها و نور پردازی آمفی تأتر بر عهده شرکت آوادیس بوده است.

جستجو پیشرفته