shiraz airport
فرودگاه شیراز


فرودگاه بین‌المللی شیراز یا فرودگاه شهید دستغیب  در کلانشهر شیراز و در ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است. این فرودگاه پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است و علاوه برداشتن پروازهایی به شهرهای داخلی ایران، تعدادی پرواز خارجی و به خصوص به مقصد کشورهای حوزه خلیج فارس دارد و فرودگاه همچنین دارای کاربرد نظامیست. این فرودگاه چهارمین فرودگاه پررفت‌وآمد کشور بعد از فرودگاه مهرآباد، فرودگاه مشهد و فرودگاه امام خمینی است.این فرودگاه پذیرای هواپیماهای پهن پیکر می باشد.

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل).

سیستم پیجینگ در فرودگاه ها برای اعلام زمانبندی پروازها ، اطلاع مسافران از پروازهای کنسلی و علت آن و راهنمایی مسافران به به گیت های پروازی استفاده می شود .

همچنینن در صورت بروز مشکل و حادثه در بخش های مختلف فرودگاه به وسیله پیجینگ مسئول مربوطه را در جریان قرارد داده و به اطلاع مسافران می رساند. 

شرکت آوادیس افتخار طراحی ، مشاوره ، اجرا و تجهیز سیستم پیجینگ داخلی و خارجی و موزیک پس زمینه به صورت سیستم تحت شبکه گسسته در اتاق های فرمان توزیع شده در فضای باز مجموعه فرودگاهی بجنورد داشته است

جستجو پیشرفته