markiz center
مجتمع تجاری مارکیز

مجتمع تجاری مارکیز واقع در منطقه سعادت آباد تهران یکی از بزرگترین و مجلل ترین مجتمع های تجاری در ایران میباشد که دوستان در این مجتمع تجاری سعی نموده اند که از بهترین و زیباترین و باکیفیت ترین مصالح و متریال برای ساختن این مجتمع تجاری استفاده نمایند.

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل). 

امروزه با گسترش فناوری در صنعت ساختمان سیستم صوتی و پیجینگ جزء اصلی ترین اجزای ساختمان ها بشمار میرود.در مراکز خرید و تفریحی، با نصب سیستم صوت فروشگاهی مناسب ، و پخش موزیک ملایم در فضای محیط، سبب ایجاد احساسی لذت بخش و پر نشاط خواهید شد و درنتیجه بموجب آن یک خرید بیاد ماندنی برای مشتریان خود به ارمغان می آورید.

از کاربردهای مهم سیستم پیجینگ فروشگاهی ، اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان است که باعث افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

در سیستم  صوت و پیجینگ فروشگاهی ، هدف میکس و تقویت صدای اصلی و پخش از بلندگوهای پیجینگ است. این صدای پخش شده می تواند موزیک پس زمینه، اطلاع رسانی، رادیو و یا تکرار یک جمله ضبط شده باشد.

نوع آمپلی فایر ها و بلندگوها با توجه به محل مورد نظر مثل فروشگاه، مراکز تفریحی،مراکز تجاری، نمایشگاه ها، مدارس، سالن های اداری و.. با توجه به استانداردهای صدا انتخاب می شود و در هر مکان سیستم صوتی موردنیاز آن باید نصب شود تا بالاترین کارایی را داشته باشد.

شرکت آوادیس با رزومه و پزوژه های خود در فروشگاه ها و مال های بزرگ در زمینه پیجینگ و موسیقی پس زمینه ، قابلیت ارائه راه حل های مقرون به صرفه با برترین برند های دنیا به کارفرماهای محترم ارائه می دهد . 

طراحی ، مشاوره ، نصب و اجرای سیستم صوت پروژه مارکیز رستوران طبقه ششم ، باشگاه مارکیز و هایپر مارکت زیر زمین اول بر عهده این شرکت بوده است که از برند های JBL , Crown , 

جستجو پیشرفته