kardel exibition
نمایشگاه کاردل

مرکز معماری کاردل اولین پایگاه منسجم و مرجع صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی است که با حذف بسیاری از واسطه ها و سیستم های ارتباطی غیرمستقیم ، ضمن کاهش هزینه های جاری تأمین کنندگان کالا و خدمات ، افزایش راندمان فروش را هدف خود قرار داده است

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل). 

مرکز معماری کاردل اولین پایگاه منسجم و مرجع صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی است که با حذف بسیاری از واسطه ها و سیستم های ارتباطی غیرمستقیم ، ضمن کاهش هزینه های جاری تأمین کنندگان کالا و خدمات ، افزایش راندمان فروش را هدف خود قرار داده است.

تضمین اصالت، کیفیت و خدمات در کنار ایجاد فرصت برای مقایسه قیمت در میان برترین ها، منجر به تأمین نیاز مخاطبین حرفه ای و عام در یک فضا و در قالب One stop shop شده است.
صرفه جویی در زمان، جلوگیری از سفرهای متعدد شهری و برون شهری، کاهش آلودگی هوا با حذف حضور در گره های ترافیکی شهر، از دیگر اهدافی است که کاردل را به گزینه ای برتر برای خریدی ایمن و متمایز و فرصتی قابل دسترس برای سبقت از سرعت تغییر سبک زندگی، مطرح می نماید.
همچنین کاردل، فضایی است کاملاً تخصصی برای تبادل علم روز معماری در تعامل با دیگر کشورها و معماران و طراحان برتر دنیا که در قالب همایش ها و سمینارهای علمی، این مهم را میسر خواهد نمود.

طراحی و شماوره سیستم صوت ، موسیقی پس زمینه و سیستم پیجینگ مجموعه نمایشگاهی کاردل را انجام داده است ، در ضمن این شرکت در این نمایشگاه در طبقه اول دارای غرفه می باشد که محصولات مرتبط با شرکت و زمینه های کاری شرکت را به بازدید کنندگاان ارائه می دهد . علاوه برآن یک شو روم و اتاق سینمایی در این طبقه به عنوان نمونه اجرا شده است که طراحی و اجرای آن توسز شرکت آوادیس انجام شده است . 

نمایشگاه

غرفه شرکت آوادیس

سینمای کاردل

BRANDS

.

جستجو پیشرفته