Hotel LOtos
هتل لوتوس تهران


پروژه هتل لوتوس تهران را می توان لوکس ترین هتل در شهر تهران و حتی در کل کشور نامید. خیابان ولیعصر با درختان کهن و زیبا حس و حالی وصف نشدنی را برای این پروژه لاکچری فراهم نموده است.

ساختمان هتل ولیعصر دارای 16 طبقه اقامتی و 5 طبقه پارکینگ در شهر تهران می باشد. هتل لوتوس (هتل) در محله الهیه تهران و خیابان ولی پور واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت هتل در محله الهیه تهران می‌باشد. امکانات دیگر هتل ولیعصر (لوتوس) می توان به سالن بدنسازی ، استخر، جکوزی و سونا اشاره کرد .

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل).

سیستم صوتی هتل و مراکز اقامتی از جمله مهم‌ترین مواردی است که به اندازه‌ی طراحی و متریال ساختمان آن اهمیت دارد. شما در بدو ورود به هتل، موسیقی پس زمینه آن را می‌شنوید و در صورتی که صدا بی‌کیفیت باشد، حتما موجب دلزدگی می‌شود. اما هتل از جمله مکان‌هایی است که بخش‌های مختلفی از جمله لابی، رستوران، کافی شاپ، اتاق و واحد اقامتی، سالن ورزشی و اسپا، استخر، فروشگاه و سالن کنفرانس را در برمی‌گیرد. هر کدام از این بخش‌ها به سیستمی متفاوت نیاز دارند، بنابراین جهت طراحی و نصب تجهیزات سیستم صوتی هتل، حتما باید از متخصصین این حوزه مشورت بگیرید.

گروه مهندسین طرح و اندیشه آوادیس براساس بروز ترین سولوشن  کار مشاوره ، طراحی سیستم صوت اطلاع رسانی پروژه با توجه به نیازهای پروژه و همچنین تالارهای پروژه را انجام داده است .

 

جستجو پیشرفته