petrochemical
پتروشیمی خراسان شمالی


شركت سهامي پتروشيمي خراسان، بزرگترين مركز توليد محصولات شيميايي شمال و شمال شرق كشـور، در ارديبهشـت سال 1371 در بجنورد، مركز استان خراسـان شمالي تأسيس و از خرداد 1375 با آغـاز فعاليت‌هاي بهره‌برداري در ليست بنگاههاي صنعتي و توليدي كشور قرار گرفت. اين مجتمع در 17 كيلومتري جاده اصلي بجنورد – شيروان، در زميني به مساحت 200 هكتار شامل: 30 هكتار محوطه‌هاي صنعتي، 40 هكتار محوطه‌هاي عمومي و غيرصنعتي و 130 هكتار فضاي سبز احداث گرديده و با 939 متر ارتفاع از سطح دريا قرار گرفته است.

your dreams come sound

 کار ما ارائه راه حل است؛ یعنی ترکیب سرویس، تکنولوژی و محصول. امروز دنیا در حال حرکت به این سمت است (ارائه کننده راه حل). 

سیتم صوت و پیجینگ پتروشیمی یکی از قابلیت های به شدت کاربردی در این صنعت می باشد ، با توجه به خطرات احتمالی و بروز خطر در این صنعت با خبر شدن کارکنان و افراد مستقر در سایت بسیار مهم می باشد و با سیستم پیجینگ می توان افراد داخل سایت را سریعا با خبر کرد .

سیستم صوتی این پروژه شامل سیستم پیجینگ کل مجموعه است که طراحی، مشاوره ، اجرا و تامین کالا بر عهده شرکت بوده است .

در این پروژه از برند های مطرح دنیا که ریسک خطا در ان ها به شدت پایین است استفاده شده است که عبارتند از : JBL, Bss , Crown , و ار یک سری از بلندگو های خاص شرکت مزدک استفاده شده است 

 

 

BRANDS

.

جستجو پیشرفته