برند Audinate

برند 
Audinate

درباره برند Audinate

 سیستم های صوتی از سیستم های کوچک برای خانه های کوچک گرفته تا سیستم های بزرگ برای استادیوم ها و … ، همگی به اتصالات بین میکروفون ها، میکسرها، پروسسورها، امپلی فایرها و اسپیکرها نیاز دارند. این بدان معناست که کابل های آنالوگ تخصصی طولانی مدت کار می کنند که این کابل ها بسیار سنگین هستند و نیز فقط به یک نوع سیگنال اختصاص داده می شوند. تغییرات سخت و گران هستند؛ و سروصدا و همهمه با افزایش فواصل همواره وجود دارند. اضافه کردن ویدیو به میکس حتی با کابل های اختصاصی بیشتر برای نصب، مدیریت و نگهداری کردن به این مشکلات اضافه می کند. 

پروتکل دانته Dante ، تمام اتصالات بالا را بدون دردسر فرستادن ویدیو یا صدها کانال صوتی بر کابل های بلند اترنت با کیفیت دیجیتالی بالا، با شبکه ی کامپیوتر جایگزین می کند.حال کلیه ی کلیه ی اتصالات با نرم افزار مدیریت می شوند و باعث افزایش سرعت مسیر، خوانا و قابل اعتماد بودن آن می شود. از آن جا که تمامی دستگاه ها شبکه ی یکسانی دارند، سیگنال ها می توانند بین هر دستگاهی بدون توجه به مکان و بدون تغییر در سیم کشی ارسال شوند. سیستم های دانته Dante به راحتی گسترش می یابند، دقیقا همان طور که ممکن است چاپگر به شبکه اضافه شود. فقط کافی است که دستگاه های اضافه را به جک شبکه ی موجود متصل کرده و از آن استفاده شود.

دانته Dante تکامل سیستم های AV است که همه ی انواع اتصالات قبلی را به یک واحد همگرا می کند. دانته عملکرد فوق العاده ای را ارائه ی دهد؛ به طوری که استفاده از این سیستم ها را آسان تر می کند، گسترش آن آسان تر است و استقرار آن نیز هزینه ی کم تری دارد. Dante پروتکل برند Audinate می باشد.

جستجو پیشرفته