d&b Audio and Autograph Launch d&b Fanblock

d&b Audio and Autograph Launch d&b Fanblock

1399/07/25

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest

بکنانگ ، آلمان – d & b audiotechnik با همکاری طراح صدای تئاتری و خلاق Autograph برای توسعه و راه اندازی یک برنامه کاربردی صدای استادیوم که برای ایجاد جو جمعیت زنده در مسابقات ورزشی خالی طراحی شده است ، همکاری می کند.

یک رهبر جهانی در توسعه تجربیات صوتی ، جدیدترین پروژه d&B F&B Fanblock – طراحی شده توسط Autograph Stadium Sound ، یک راه حل صوتی کنترل شده در زمان واقعی را به مکان های بدون طرفدار یا تعداد طرفداران کمتری در سایت ارائه می دهد. با استفاده از طراحی سیستم صوتی d & b که در یک صحنه قرار گرفته است ، d & b Fanblock یک سیستم صدای فراگیر چند کاناله ایجاد می کند که اگر با نرم افزار پخش پیشرفته Autograph ترکیب شود ، به این معنی است که استادیوم ها بار دیگر با صدای دلتنگ طرفداران پر می شوند.

در طول چند ماه گذشته ، ورزش ها با طرفداران از کار افتاده ، تعداد بیننده کمتری و بازی های ضد کلماتیک روبرو شده اند زیرا مسابقات معمول جو بالا پشت درهای بسته برگزار می شد. در برخی موارد ، سازمان ها وارد عمل شده اند ، در اوایل این ماه لیگ ملی فوتبال (NFL) اعلام كرد كه برای مقابله با تأثیر منفی جایگاه های آرام و ایجاد دوباره انرژی پویای حیاتی وارد شده در همه بازی ها ، صدا باید پخش شود. توسط جمعیت پر سر و صدا و پاسخگو.

بازیکنان نه تنها از تکنولوژی پیشگام d & b و Autograph بهره مند می شوند ، بلکه طرفداران در خانه می توانند صدای ورزشگاه را هنگام پخش مستقیم بازی ها تجربه کنند. محتوای اصلی صوتی شامل صداهای خاص غیر تیمی از جمله حلقه های “بستر” پس زمینه برای ایجاد یک فضای مداوم در داخل ورزشگاه و کتابخانه ای از نشانه های صوتی است که می تواند توسط اپراتورها در واکنش به عملکرد در زمین ایجاد شود. بسته طراحی صدای سفارشی شعارهای مخصوص باشگاه را ارائه می دهد که از طریق شریک محتوای Autograph ، FanChants امکان پذیر شده است.

Stadium Sound by Autograph که توسط متخصصان تئاتر و دراماتورژی مدتها طراحی و توسعه یافته است ، جو جمعیت زنده را در رویدادهای ورزشی ایجاد می کند که می تواند به صورت پویا در زمان واقعی کنترل شود تا به طور مستقیم به وقایع بازی پاسخ دهد. این سیستم به طور مستقیم توسط مهندسان در استادیوم کار می کند تا سطح انرژی را دنبال کند و لحظات چشمگیر را هنگام وقوع آنها نقطه گذاری کند.

Amnon Harman ، مدیر عامل شرکت D&B audiotechnik گفت: “با مشارکت با Autograph ، ما به راه حل صوتی جدید انقلابی رسیده ایم.” “دیگر تیم های ورزشی انعکاس استادیوم ها و مکان های خالی را نمی شنوند ، در عوض با d & b Fanblock ، آنها یک بار دیگر قدرت و اشتیاق هواداران خود را هنگام حضور در زمین می شنوند.”

d & b Fanblock از توابع ماتریسی موتور سیگنال DS100 برای توزیع صدا به سیستم بلندگو d & b استفاده می کند. موتور DS100 Signal به عنوان ستون فقرات Soundscape d & b ، امکان تقویت بیشتر d & b Fanblock را از طریق نرم افزار En-Scene فراهم می کند. کاربران می توانند با استفاده از مدیریت سیگنال های مبتنی بر شی ، اجازه دهند حوادث صوتی پیچیده در زمان واقعی به صورت پویا در اطراف استادیوم حرکت کنند و در واکنش به اقدامات موجود در زمین ، ظرافت و جزئیات بیشتری به تأثیر Stadium Sound اضافه کنند. این روش به مهندس صدا اجازه می دهد تا شعارهای تماشاگران قبل از ساخت وساز برای پر کردن کل ورزشگاه از یک قسمت رشد کند.

d & b Fanblock با استفاده از Autograph Stadium Sound نه تنها به زنده شدن صنعت ورزش کمک می کند ، بلکه فرصت کسب و کار و جریان درآمدی جدیدی را برای شرکای اجاره d&b در زمان عدم اطمینان اقتصادی فراهم می کند.

هارمن اظهار داشت: “در حالی که در صنعت با زمان فزاینده ای چالش برانگیز روبرو هستیم ، اما در اینجا در D&B ما به نوآوری و رسیدگی به نیازهای بازار ادامه می دهیم.” “مقدمه امروز نمونه دیگری از فداکاری ما در بهبود مستمر و ایجاد فرصت های جدید برای شرکای ما و کاربران نهایی است.”

این سیستم مقیاس پذیر است و می تواند در هر اندازه استادیوم یا میادین در سراسر جهان قرار گیرد. اولین استفاده کامل برنامه ریزی شده برای آن در مسابقات قهرمانی در ورزشگاه Kiyan Prince Foundation در لندن خواهد بود.

 

جستجو پیشرفته