تیم والکس (شرکت خلق ثروت سرزمین پارسه) متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران است که در زمینه‌های گوناگون اعم از برنامه نویسی، مدیریت و مالی تخصص دارند. افراد این تیم در چند سال اخیر، در خرید و فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال فعال بوده‌اند. ما از نزدیک شاهد برخی مشکلات برای ایرانیان از جمله دسترسی سخت به بازارهای خارجی، وجود کلاهبرداران داخلی، خرید و فروش با سودی ناعادلانه برای مردم توسط صرافی‌های داخلی و از طرفی وجود نداشتن پلتفرمی امن و حرفه‌ای برای خرید و فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران و دلایل متعدد دیگر بوده‌ایم. ما با مشاهده این مشکلات تصمیم به ایجاد پلتفرمی کاملا ایمن، حرفه‌ای وآسان برای خرید و فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال گرفتیم. امیدواریم که بتوانیم با تلاش بسیار و نوآوری محصولی شایسته شما ارائه نماییم.

صرافی ولکس با هدف ارتقای سطح کیفی جلسات خود و ایجاد فضایی مدرن و کارآمد برای تبادل اطلاعات و ایده‌ها، از سیستم ویدیو کنفرانسی وایرلس با استفاده از دستگاه  Clickshare و ساند بار Bose بهره می‌برد. این سیستم توسط شرکت مهندسین طرح و اندیشه آوادیس نصب و راه‌اندازی شده است.

شرکت مهندسین طرح و اندیشه آوادیس با ارائه راه‌حل‌های نوین و باکیفیت در زمینه‌های مختلف IT، از جمله سیستم‌های ویدیو کنفرانسی، به سازمان‌ها و کسب‌وکارها در ارتقای سطح کیفی فعالیت‌هایشان کمک می‌کند.

راه‌حل‌های استفاده شده

برندهای استفاده شده