درباره آوادیس

شرکت مهندسین طرح و اندیشه آوادیس با بهره گیری از دانش روز دنیا، خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارایه خواهدداد که در بین رقبا بی نظیر است. ما با تکیه بر تجربه، پرسنل حرفه ای و طراحی و برنامه ریزی دقیق پروژه می توانیم اطمینان دهیم که پروژه به موقع ، بی نقص ، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و البته منطبق با بودجه کارفرما به سرانجام برسد .

کار با شرکت آوادیس شامل مجموعه ای از مراحل با دقت برنامه ریزی شده است که حول برنامه ای که به آن پایبند هستیم و ارتباطات روزانه متمرکز است. از مشتریان خود برای انتخاب راه حل ها، محصولات و خدمات آوادیس سپاسگزاریم.

شرکت طرح و اندیشه آوادیس با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های صوتی و تصویری و هوشمندسازی، به عنوان یک پیشگام در این حوزه فعالیت می‌کند. با ترکیب دانش فنی عمیق و تیم متخصص، هدف ما ارائه راه‌حل‌هایی منحصر به فرد باکیفیت برتر در امور صوتی و هوشمندسازی است. تیم ما متشکل از افرادی با تجربه و متخصص در طراحی و اجرای سیستم‌های پیشرفته صوتی است که با رویکردی نوآورانه و اختصاصی، به انجام هر پروژه اقدام می‌کند. شرکت آوادیس با استفاده از تکنولوژی‌ و روش‌های نوین می تواند بهترین راه حل را پروژه شما ارئه دهد .

از انتخاب شما سپاسگزاریم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره، با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما

جهت ثبت درخواست مشاوره خود و دریافت راهنمایی سریع از کارشناسان ما، فرم مقابل را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

تماس با ما

"(ضروری)" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد