مراکز اداری

سیستم‌های صوت و تصویر در مراکز اداری، ابزاری مهم برای ایجاد فضایی دلپذیر و جذاب، و انجام امور ارتباطی، آموزشی، و سرگرمی هستند. انتخاب این سیستم‌ها باید با توجه به اندازه و نوع مرکز اداری، فضاهای مختلف، و بودجه صورت پذیرد . شرکت آوادیس با تجربه و تخصص خود می‌تواند در طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های صوتی و تصویری هوشمند در مراکز اداری به شما کمک کند.

راه‌حل کنفرانسی

Zoom – Microsoft team

سیستم کنفرانسی با نرم‌افزارهای Zoom و Microsoft Teams ابزارهای مدیریت ملاقات‌های آنلاین هستند که برای ارتباط و همکاری گروهی در محیط مجازی استفاده می‌شوند. این نرم‌افزارها امکان مکالمات صوتی و تصویری، اشتراک گذاری صفحه نمایش، چت متنی، و همکاری بر روی اسناد و پروژه‌ها را فراهم می‌کنند.

مطالعه بیشتر

سیستم کنفرانس رومیزی

سیستم کنفرانسی روی میز یک تجهیزات صوتی و تصویری است که برای برگزاری ملاقات‌ها و جلسات تلفنی در محیط کاری یا تجمعات کوچک استفاده می‌شود. این سیستم‌ها معمولاً شامل دوربین و میکروفون دارای ویژگی‌های کنترل از راه دور، نمایشگرهای LCD یا LED بر روی میز، و تجهیزات پردازش صوتی و تصویری می باشند .

مطالعه بیشتر

سیستم کنفرانس سقفی – Array

سیستم کنفرانس با تجهیزات سقفی یک سیستم صوتی و تصویری پیشرفته است که برای برگزاری جلسات و ملاقات‌های تصویری در فضاهای بزرگ و کنفرانس‌های حضوری استفاده می‌شود. این سیستم‌ها شامل تجهیزاتی مثل دوربین‌های نصب شده در سقف، میکروفون‌های سقفی یا میکروفون‌های بی‌سیم، و تجهیزات پردازش صدا و تصویر می‌شوند .

مطالعه بیشتر

سیستم کنفرانسی نرم افزاری – سخت افزاری

تکنولوژی سیتم های کنفرانسی نرم‌افزاری مناسب برای ارتباطات از راه دور و کنفرانس سخت‌افزاری مناسب برای محیط‌های فیزیکی و بزرگتر است. هر کدام از این روش‌ها ویژگی‌ها و مزایا خود را دارند و بر اساس نیازهای خاص، یکی از آنها انتخاب می‌شود.

مطالعه بیشتر

ویدئو کنفرانس

در چند سال گذشته شاهد جهش خارق‌العاده‌ای در نوآوری‌های حوزه فناوری‌های کنفرانس ویدیویی بوده‌ایم. این قطار پیشرفت به سرعت در حال حرکت است و هیچ نشانه‌ای از توقف به زودی دیده نمی‌شود. بنابراین، این سوال مطرح می‌شود که: «در آینده چه انتظاراتی از ترندهای کنفرانس ویدیویی می‌توانیم داشته باشیم؟» اگرچه هیچ تضمینی قطعی وجود ندارد، اما چند ترند رو به رشد می‌توانند سرنخ‌هایی به ما بدهند.

مطالعه بیشتر

راه‌حل تصویری

دوربین‌های PTZ

دوربین‌های PTZ به طور گسترده در اماکنی کاربرد دارند که نیاز به پوشش گسترده‌تری از محیط دارند، از جمله محیط‌های نظارتی امنیتی، کنفرانس‌ها، سالن‌های کنسرت، و مکان‌های بزرگ عمومی. کاربران می‌توانند دوربین‌های PTZ را از راه دور کنترل کرده و نظارت بر مناطق مختلف را به سادگی داشته باشند. از طریق تکنولوژی PTZ، امکان زوم […]

مطالعه بیشتر

نمایشگر‌ها

نمایشگرهای حرفه ایی در محیط‌های متنوعی از جمله مانیتورینگ امنیتی، تابلوهای اعلانات، سیستم‌های دیجیتال ساینیج، تجهیزات نظامی و پزشکی، سالن‌های کنفرانس، فروشگاه‌ها، و تبلیغات تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی نمایشگرهای حرفه‌ای معمولاً متمرکز بر کیفیت تصویر، پایداری، و قابلیت سفارشی‌سازی برای نیازهای خاص کاربران حرفه‌ای است.

مطالعه بیشتر

راه‌حل صوتی حرفه‌ای

سیستم پیجینگ دیجیتال

پیجینگ دیجیتال یک سیستم ارتباطی مبتنی بر فناوری دیجیتال است که برای ارسال پیام‌ها و اطلاعات به افراد یا گروه‌ها از طریق دستگاه‌های مختلف از جمله تلفن‌های همراه یا دستگاه‌های مخصوص پیجینگ (مانند پیجرها) استفاده می‌شود. این فناوری به کمک سیگنال‌های دیجیتال اطلاعات را منتقل کرده و به افراد امکان می‌دهد تا پیام‌ها و آگاهی‌ها […]

مطالعه بیشتر

سیستم موسیقی پس زمینه

سیستم صوت پیش زمینه BGM، مجموعه ای از تجهیزات صوتی است که برای پخش موسیقی پس زمینه در فضاهای مختلف مانند مراکز تجاری، رستوران ها، فروشگاه ها، و هتل ها استفاده می شود. این سیستم ها معمولاً از بلندگوهای مخفی یا سقفی استفاده می کنند تا صدا را به طور یکنواخت در فضای مورد نظر […]

مطالعه بیشتر