سینمای خانگی

سیستم‌های سینمای خانگی حرفه‌ای می‌توانند تجربه تماشای فیلم یا بازی را در خانه به یک تجربه سینمایی واقعی تبدیل کنند. این سیستم‌ها با ارائه صدای فراگیر، تصاویر با کیفیت بالا و ویژگی‌های پیشرفته، می‌توانند هر بیننده‌ای را مجذوب خود کنند.امروزه از سیستم سینمای خانگی در پروژه های مسکونی استقبال زیادی می شود و شرکت آوادیس می تواند با توجه به نیاز پروژه بهترین راه حل ها را برای این فضای جذاب ارائه دهد .

راه‌حل صوتی خانگی

HiFi

صدای HiFi، خلاصه‌ای از "High Fidelity" به معنای "وفاداری بالا"، صدایی است که با دقت کم‌نظیر و کمترین میزان تغییر یا تحریف، از روی ضبط اصلی بازتولید می‌شود. تصور کنید در حال گوش دادن به اجرای زنده یک خواننده هستید. اگر صدایی که از یک سیستم صوتی HiFi در خانه‌تان می‌شنوید هیچ تفاوتی با صدای واقعیِ خواننده نداشته باشد، می‌توان گفت آن صدا یک صدای HiFi است.

مطالعه بیشتر

سیستم سینمایی

سیستم سینمای خانگی یک ابزار عالی برای ایجاد تجربه ای سینمایی در خانه است. این سیستم ها می توانند کیفیت صدای عالی و قابلیت پخش فیلم و صدا از منابع مختلف را ارائه دهند. انتخاب سیستم سینمای خانگی باید با توجه به عوامل مختلفی مانند اندازه و نوع فضای مورد نظر، بودجه، تعداد بلندگوها، و […]

مطالعه بیشتر

راه‌حل تصویری

LED Wall

دیوار LED (LED Wall) به یک نمایشگر یا دیوار نمایش می‌گویند که از تعداد زیادی دیودهای الکترولومینسانت (LED) تشکیل شده. این فناوری به عنوان یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین روش‌های نمایش تصاویر در مکان‌های عمومی و انواع رویدادها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالعه بیشتر

راه‌حل هوشمند سازی

خانه هوشمند

خانه‌های هوشمند، مکان‌ها یی برای زندگی که با استفاده از تکنولوژی مدرن بهبود یافته‌اند، از دستگاه‌های مرتبط با اینترنت و هوش مصنوعی بهره می‌برند تا کارهای مختلف در خانه را بهبود بخشند و از امکاناتی مانند کنترل از راه دور و خودکار سازی بهره‌مند شوند.

مطالعه بیشتر

هوشمند سازی نوری

هوشمند‌سازی سیستم نور به معنای استفاده از تکنولوژی و اتصال به شبکه برای کنترل نورپردازی در فضاها است. این سیستم‌ها معمولاً از الگوریتم‌ها، سنسورها و دستگاه‌های اتصال به اینترنت استفاده می‌کنند تا نور را به تناسب شرایط مختلف تنظیم کنند. این امر شامل کنترل روشنایی، رنگ، و تایمینگ نورپردازی می‌شود.

مطالعه بیشتر